Jdi na obsah Jdi na menu

18. kolo: Baník Buškovice - Sokol Líšťany 8:0 (4:0)

article preview

Fotbalisté Baníku Buškovice vědomy si ztráty vedoucího Ročova vstupovali do utkání odhodláni zápas s Líšťany zvládnout, vyhrát a připsat si 3 body a tedy poskočit do čela tabulky. Hned v úvodu po souhře Troch - Kotrc - Pecháč, byl posledně jmenovaný faulovaný a rozhodčí nařídil pokutový kop. Ten bezpečně proměnil Jakub Loužecký. Následovala pasáž, kdy domácí zahazovali jednu šanci za druhou. Naštěstí přišla dvouminutovka, kdy se nejprve trefil po samostatném úniku Daniel Pecháč a minutu po něm využil zaváhání hostující obrany Josef Kohout, který bezpečně doklepával do prázdné branky. Do poločasu se po dalším zaváhání hostující obrany podařilo skórovat i nelepšímu střelci domácích Patriku Wernerovi, který taktéž dorážel míč do prázdné branky. Druhý poločas začal dalším náporem domácích, ale ti se ne a ne trefit. A tak musel k větší efektivitě zavelet nejlepší jarní střelec Josef Kohout, který si připsal druhou branku v utkání. Další branku přidali domácí po střele Miroslava Uldricha, kterou tečoval hostující obránce a míč zapadl za záda bezmocného brankáře Líšťan. Do konce utkání se podruhé v zápase trefil také Daniel Pecháč, který znovu unikl hostující obraně a krásně přehodil brankáře. Zahanbit se nenechal ani Patrik Werner, který se z přímého kopu trefil také podruhé a uzavřel skóre na konečných 8:0.

Branky: 2x Kohout Josef, 2x Pecháč Daniel, 2x Werner Patrik, Loužecký Jakub (pen.), Uldrich Miroslav

ŽK: 23. Umlauf Jakub

Sestava: Šmída Ondřej - Loužecký Jakub (57. Uldrich Miroslav), Csorosz Vít (K), Umlauf Jakub, Werner Patrik - Filip Michal (52. Kasman Pavel), Troch Vít, Kolář Jiří, Kotrc Václav - Kohout Josef (79. Novotný Marek), Pecháč Daniel