Jdi na obsah Jdi na menu

Tréninkové utkání: Sokol Štědrá - Baník Buškovice 4:8 (1:4)

article preview

Po páteční prohře v derby s Krásným Dvorem čekalo v neděli na hráče Baníku Buškovice modelové utkání proti Sokolu Štědrá (vedoucí tým karlovarské 3. třídy, skupina B) v Kryrech na umělé trávě. Utkání se hrálo od začátku řádně od podlahy, na čemž se podepsaly menší rozměry kryrské umělky, naštěstí si hráči uvědomili, že v neděli místo oběda v modelovém utkání je lepší hrát fotbal, než kopanou. Lépe do utkání vstoupili hráči Baníku, když v 6. minutě vběhl k odraženému míči ve vápně Kotrc, přihrál si s Trochem a vstřelil vedoucí branku. Neuběhlo ani pět minut, když tentýž hráč byl v pokutovém území faulován a penaltu bezpečně proměnil Dominik Uldrich. Poté se přihlásili o slovo také hosté, kteří dokázali snížit po samostatném úniku. Naštěstí pro buškovické se do poločasu v rozmezí dvou minut dokázal prosadit Josef Kohout a Buškovičtí šli do kabin s vedením 4:1. Během druhého poločasu utkání nadále probíhalo v režii Buškovic, kteří sice inkasovali třikrát, ale sami vstřelili další 4 branky - podruhé v utkání se trefil Kotrc, po jedné brance přidal Troch, ve skrumáži po rohu Loužecký a krásnou střelou k tyči Jiří Kolář. Hráčům Baníku se podařilo spravit si chutť po dvou prohrách na turnaji v Kadani (tuto neděli měly Buškovice volný los), alarmující však je, že v posledních třech utkáních inkasovalo mužstvo hrozivých 13 branek. Na to je třeba směrem k důležitému prvním jarnímu utkání zapracovat.