Jdi na obsah Jdi na menu

2. kolo 2019/2020: Baník Buškovice - FK Staňkovice 6:3 (3:2)

article preview

Fotbalisté Baníku Buškovice si po prohře v Dobroměřicích připsali druhé vítězství v soutěži. To se však nerodilo úplně lehce, protože utkání bylo ze strany domácích jako na houpačce. Úvod zápasu lépe vyšel Buškovickým, kteří hosty ze Staňkovic zatlačili na jejich půlku a kombinační hrou se dařilo dostávat do šancí. Jako první hostující obranu pokořil již v 7. minutě Kudláček, který si připsal premiérovou branku v dresu Baníku. Ve 21. minutě předvedel fotbalovou lahůdku Kohout. Nejprve na polovině oklamal dva hráče Staňkovic, čímž je vyřadil ze hry a namířil si to na hostující branku. Slibný nájezd utnul hostující brankář faulem. Následovala tedy penalta. K té se postavil Werner, s přehledem proměnil a zvýšil na 2:0. Když o pouhých šest minut později zvýšil na 3:0 Troch, zdálo se, že je o vítězi utkání rozhodnuto. Buškovičtí však nechali dvěma nedorazy v obraně hosty vrátit do utkání. Nejprve ve 37. minutě překonal brankáře Veselého Černý a o pět minut později snížil na rozdíl jediné branky pěknou střelou Kropáč. Do kabin se tedy šlo za stavu 3:2 pro domácí Baník. Stejné skóre naštěstí netrvalo z pohledu domácích po návratu z kabin příliš dlouho. Ve 47. minutě překonal z přímého kopu brankáře Staňkovic Kohout. V 55.minutě přidal další buškovickou branku Filip, který si naběhl za obranu na výbornou přihrávku od Koláře a přehodil vyběhnuvšího brankáře. O deset minut později přidal se štěstím svou druhou branku v utkání Kohout, když si jeho centr srazil do branky bývalý buškovický hráč Koucký. Domácí odskočili na rozdíl čtyř branek. Hosté dokázali brankou v Kropáče v 80.minutě již jen snížit na konečných 6:3 pro Buškovice

Sestava Buškovic: Veselý David - Bela Lukáš (78. Novotný Marek), Uldrich Dominik (K), Umlauf Jakub, Werner Patrik mic-select.jpg- Filip Michalmic-select.jpgzluta-karta.jpg, Troch Vítmic-select.jpg, Kolář Jiří, Kotrc Václav - Kohout Josef mic-select.jpgmic-select.jpg(83. Uldrich Miroslav), Kudláček Slavomír mic-select.jpg(46. Loužecký Jakub)

Sestava Staňkovic: Kuchař Kamil - Hrůza Ferdinand (K), Koucký Ondřej, Vrána Petr, Veit Roman, Fryš Jakub, Kunášek Stanislav, Charvát Lukáš, Nguyen Trong Tuyen (62. Honzátko Ondřej), Černý Lubomír, Kropáč Michal