Jdi na obsah Jdi na menu

7. kolo 2021/2022: Baník Buškovice - FK SEKO Louny B

article preview

Po druhé v sezoně se podařilo Buškovickým fotbalistům bodovat šestibodově. Buškovický A-tým si v boji „těžkých vah“ poradil na své půdě s favorizovaným B-týmem lounského SEKA. Hosté se sice dostali v 9. minutě do vedení, když za záda domácího gólmana Šmídy zapadl centrovaný balon. V minutě 17., si hostující obránce Novotný prodloužil do vlastní branky centrovaný míč Malého a bylo srovnáno. Ještě hůře mohlo být pro hosty o několik minut později, domácí Malý ani Hrbík, však své samostatné úniky neproměnili. S přihlédnutím ke kvalitě hostů se nabízelo, obligátní nedáš, dostaneš. S tím nesouhlasil domácí Hrbík a při skládání reparátu v disciplíně „samostatný únik“, tentokrát své kvality naplnil a domácí se ve 41. minutě dostali do těsného, ale zaslouženého vedení. Druhý poločas začal pohromou pro hosty, když střelec vlastního gólu Novotný, vypil svůj kalich hořkosti do dna a po druhé žluté kartě pro něj zápas předčasně skončil. Co se chvíli jevilo jako pohroma, se náhle začalo jevit jako zdařilý taktický tah. Hosty hra v deseti semkla a začali se více tlačit do branky domácích. V 50. minutě byli za svou snahu odměněni pokutovým kopem, který Baňka bezpečně proměnil na 2:2. Domácí se po šoku postupně začali zklidňovat a vracet ke své hře. Efekt se dostavil v 82. minutě brankou Hrbíka, 85. Uldricha D. a v 90. Kohouta.

Baník Buškovice – SEKO Louny B           5:2 (2:1)

Branky: 41. a 82. Hrbík, 17. vlastní Novotný, 85. Uldrich D., 90. Kohout