Jdi na obsah Jdi na menu

17. kolo: Sokol Lipenec - Baník Buškovice 1:4 (1:3)

Další jarní vítězství Buškovic znamená kolo před koncem soutěže jistotu 1. místa. Na hřišti houževnatého soupeře z Lipence se nejednalo o lehké utkání a je jen dobře, že se podařilo relativně brzy - ve 14. minutě - vstřelit úvodní uklidňující branku hostujícím hráčům. Oldřich Malý využil zaváhání domácích obránců a zkušeně přehodil brankáře. Ve 22. minutě vstřelil nádhernou střelou do rohu branky z přímého kopu svůj 10 gól na jaře Jakub Umlauf. Ve 35. minutě po perfektním uvolnění od Trocha zvýšil na 3:0 opět Malý a zdálo se, že Buškovice zápas jednoznačně ovládnou. Bohužel vedení o tři branky jakoby hostující hráče ukolébalo a Lipenec to ztrestal brankou ještě před koncem poločasu. Ve druhé půlce však hráči Baníku Buškovice žádné komplikace nepřipustili a naopak brankou Trocha z 82. minuty své vítězství ještě pojistili.

Sestava: Šmída Ondřej - Loužecký Jakub (46.Kasman Pavel), Uldrich Dominik, Uldrich Miroslav (K), Bela Lukáš (56. Kica Jan) - Lokajíček David (51. Filipovič Josef), Troch Vít, Koucký Ondřej, Kotrc Václav - Malý Oldřich (62. Konstantinovič Karel), Umlauf Jakub

Branky: 14., 35. Malý Oldřich, 22. Umlauf Jakub, 82. Troch Vít