Jdi na obsah Jdi na menu

22. kolo 2018/2019: Baník Buškovice - Sokol Koštice 6:0 (3:0)

article preview

11 výher. To je aktuální série vítězných zápasů již jistého vítěze 3. třídy Baníku Buškovice. Navíc poslední tři zápasy bez obdržené branky a skóre 16:0! Konečný výsledek proti Sokolu Líšťany mohl být i vyšší než konečných 6:0. Buškovičtí si branky pro fanoušky rozdělili rovnoměrně do obou poločasů. Nejprve již v 7. minutě prostřelil hostujícího brankáře kanonýr Josef Kohout. Ve 40. minutě přidal druhý gól Dominik Uldrich po pěkné kombinaci na ose Troch - Kotrc a právě Uldrich, který z první uklízel pod brankářem míč do branky. Do poločasu padla ještě třetí branka. To když se proti nepsanému pravidlu o faulovaném hráči k penaltě postavil faulovaný Werner. Střela k tyči a skok brankáře na druhou stranu znamenal tříbrankové vedení. Ten samý hráč zvýšil v 54. minutě na 4:0, když doklepavál do prázdné branky. Pak se do střeleckých kolonek zapisoval již jen domácí kapitán Uldrich. Nejprve svým druhým gólem v utkání zvýšil střelou k tyči na 5:0. A v 88. minutě z pokutového kopu nejen uzavřel skóre, ale zároveń zkompletoval svůj hattrick.

Branky: 7. Kohout Josef, 40., 68., 88. (PK) Uldrich Dominik, 40. (PK), 54. Werner Patrik

Sestava: Šmída Ondřej - Loužecký Jakub (46. Bela Lukáš), Csorosz Vít, Umlauf Jakub (60. Uldrich Miroslav), Werner Patrik (54. Filip Michal) - Uldrich Dominik (K), Troch Vít (68. Trávníček Miroslav), Kolář Jiří, Kotrc Václav (80. Novotný Marek - Kohout Josef, Pecháč Daniel