Jdi na obsah Jdi na menu

3. kolo 2021/2022: Sokol Pátek - Baník Buškovice 1:4 (0:1)

Po neúspěšném předchozím víkendu Buškovičtí fotbalisté bodovali na plno. Buškovický A-tým potvrdil roli favorita při návštěvě Sokola Pátek, kde v nervózním utkání zvítězil 4:1. V 9. minutě se hosté dostali do vedení po hlavičce Wernera. I přes velké množství šancí hostů se skóre měnilo až v 63. minutě, kdy se k radosti domácích fanoušků prosadil Klapka. Z gólu se domácí radovali pouhé dvě minuty. V 65. zatáhl míč podél pravé strany Hrbík, centrem našel Malého a hosté opět vedli 1:2. Uklidnění přinesl až pokutový kop v 89. minutě, který proměnil střelec prvního gólu Werner.  Když si v 90. minutě srazil domácí Ivaník centr Hrbíka do vlastní branky, ukončil rozhodčí utkání, ve kterém padlo sedm žlutých karet za stavu 1:4.